art

HEALIN

Healin Foods'a Hoşgeldiniz

“Doğal, taze, temiz yemek” önceliğini vurgulayan menüsünde yeni ve tüm diyet ihtiyaçlarını kapsayıcı bir bakışla vegan, vejetaryen, glütensiz seçeneklerin yanı sıra, zengin proteinler sağlıklı yağlar gibi seçenekleri daha iyi tanıtmak, yaygınlaştırmak ve erişilebilir bir sağlık hareketine öncü olmak amacı güdüyor.

HEALIN Hikayemiz

Sağlıklı Yaşam için Healin

Healin Foods markası 2018 yılı başında İstanbul’a yepyeni bir sağlıklı yaşam platformu yaratmak amacıyla yola çıktı. Sağlıklı yaşam kavramının giderek daha gündemde olduğu ve bilincin arttığı; yeme alışkanlıklarının hayat kalitesine etkisinin yakından ölçüldüğü bir dönemde, Healin Foods dünyadaki sağlıklı yaşam yeme alışkanlıkların üzerine kurulmuş tamamen doğal, taze, temiz yemek” önceliğini vurgulayan bir restorandır.

HealinFoods

NEDEN HEALIN ?

Sağlıklı yaşam için işlenmemiş gıdaların lezzeti Healin ‘de..

Dr. Ayşegül ÇORUHLU ile doğal yemekler ve mevsimsel yemeklere hep ayrı bir bölüm ayıracak olan Healin Foods, İstanbul yeme&içme dünyasında yeni deneyimleri sunacak.

Healin Foods, yalnızca organik, doğal ya da iyi tarım ürünlerin kullanıldığı restoranı ve çok yakında açılacak zengin seçkiye sahip marketi ile daha sağlıklı ve daha iyi bir hayat arayışındaki şehirli nüfusun beklentisine yanıt olacak.

MİSYONUMUZ

Hedefler ve Vizyon

Şifalı kemik suyu çorbalardan, organik tahıllı salatalara; Güneydoğu Asya yemeklerinden, yerel ve mevsimsel malzemelerle hazırlanan yemeklere, unsuz şekersiz tatlılara, hem tanıdık, hem de yepyeni tatları, Teşvikiye’nin merkezi köşelerinden birinde haftanın 7 günü sunuyor. Farklı sağlık ihtiyaçlarına ve farklı beklentilere yanıt verebilecek bir yiyecek ve içecek menüsü sunmak Healin Foods için bir öncelik.

Mevsimsel yemeklere hep ayrı bir bölüm ayıracak olan Healin Foods, İstanbul yeme&içme dünyasında yeni deneyimleri sunacak. Healin Foods, yalnızca organik, doğal ya da iyi tarım ürünlerin kullanıldığı restoranı ve çok yakında açılacak zengin seçkiye sahip marketi ile daha sağlıklı ve daha iyi bir hayat arayışındaki şehirli nüfusun beklentisine yanıt olacak.

BİZİ ARAYIN

(212) 260 08 08

Rezervasyon yapmak için 10:00 – 20:00 saatleri arasında bizi arayabilirsiniz.

KAHVALTI

KAHVALTI

07:30 – 11:00

ÖĞLE

ÖĞLE

11:00 – 14:00

AKŞAM

AKŞAM

14:00 – 21:00

TATLI

TATLI

Gün Boyu