Healin’e Hoşgeldiniz..

Healin Foods markası 2018 yılı başında İstanbul’a yepyeni bir sağlıklı yaşam platformu yaratmak amacıyla yola çıktı. “Doğal, taze ve temiz yemek” önceliğini vurgulayan menüsünde yeni ve tüm diyet ihtiyaçlarını kapsayıcı bir bakışla vegan, vejetaryen, glütensiz seçeneklerin yanı sıra, zengin proteinler sağlıklı yağlar gibi seçenekleri daha iyi tanıtmak, yaygınlaştırmak ve erişilebilir bir sağlık hareketine öncü olmak amacı güdüyor.

Sağlıklı yaşam kavramının giderek daha gündemde olduğu ve bilincin arttığı; yeme alışkanlıklarının hayat kalitesine etkisinin yakından ölçüldüğü bir dönemde, Healin Foods dünyadaki son gelişmeleri takip ediyor ve paylaşıyor. Açılışının üzerinden kısa süre geçmesine rağmen yerli ve yabancı misafirlerinin takipçiliği ve desteğiyle büyüyor.

Healin Foods, yalnızca organik, doğal ya da iyi tarım ürünlerin kullanıldığı restoranı ve çok yakında açılacak zengin seçkiye sahip marketi ile daha sağlıklı ve daha iyi bir hayat arayışındaki şehirli nüfusun beklentisine yanıt olacak. Mart ayında aynı binada başlayacak atölye çalışmalarıyla sağlıklı yaşam kültürünü zenginleştirmek ve yaygınlaştırmak misyonunu bütüncül bir şekilde hayata geçirecek.

Detoks ve wellness konusunda uzman olan Doktor Koshlendra Pratap yönetimindeki Healin markası ile sizi yakından tanıştırmak adına siz değerli basın mensubu dostumuzu mekanımızda misafir etmek isteriz. Davetimiz ile ilgili olumlu ya da olumsuz bize dönüş yapabilirseniz çok seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.