healin_etkinlik_02
ebru_sinik

Ebru Şinik ile Sağlık ve Söyleşi Healin Foods ‘da Nefes Kesti…

İstanbul’da bütünsel sağlık ve doğru beslenmeyi yaygınlaştırmayı hedefleyen Healin Foods bu konuda bilinç artırmak ve doğru bilgileri paylaşmak için çeşitli etkinliklere de imza atıyor.

Healin Söyleşilerinin konuğu Bütünsel Sağlık ve Ayurvedik Yaşam Danışmanı Ebru Şinik oldu. Moderatörlüğünü Sibel Kaya’nın yaptığı etkinlikte Ebru Şinik, nefesin tanımından başlayarak, nefes alma tekniklerini egzersizler ile katılımcılarla paylaştı.                                                                 

Sağlık ve Söyleşi Healin Foods’da Nefes Kesti..

İstanbul’un kalbi Teşvikiye’de “Doğal, taze ve temiz yemek” önceliğini vurgulayan Healin Foods, menüsünde yeni ve tüm diyet ihtiyaçlarını kapsayıcı bir bakışla vegan, vejetaryen, glütensiz seçenekleri; zengin proteinler, sağlıklı yağlar gibi seçenekleri daha iyi tanıtmak, yaygınlaştırmak ve erişilebilir bir sağlık hareketine öncü olma amacını güdüyor.

Gelenekselleşmesi hedeflenen Healin Söyleşilerinin bu haftaki konuğu Bütünsel Sağlık ve Ayurvedik Yaşam Danışmanı Ebru Şinik oldu. Moderatörlüğünü Sibel Kaya’nın gerçekleştirdiği etkinlikte Ebru Şinik, yaşamın nefes ile başladığına dikkat çekerek doğru nefesin burundan alınan nefes olduğunu, burun nefesinin metabolizmayı hızlandırdığını ve ağızdan alınan nefese göre hastalıklara karşı daha koruyucu olduğunu belirtti. Katılımcılara doğru nefes alma tekniklerini de gösteren Ebru Şinik nefesin sırrının almakta değil de vermekte olduğunu sözlerini ekledi.

Sağlıklı yaşam kavramının giderek daha gündemde olduğu ve bilincin arttığı; yeme alışkanlıklarının hayat kalitesine etkisinin yakından ölçüldüğü bir dönemde, Healin Foods dünyadaki son gelişmeleri takip ediyor ve paylaşıyor.

Healin’de şifalı kemik suyu çorbalardan, organik tahıllı salatalara; güneydoğu Asya yemeklerinden, yerel ve mevsimsel malzemelerle hazırlanan yemeklere, unsuz şekersiz tatlılara hem tanıdık hem de yepyeni tatları, haftanın 7 günü sunuyor. Farklı sağlık ihtiyaçlarına ve farklı beklentilere yanıt verebilecek bir yiyecek ve içecek menüsü sunmak Healin Foods için bir öncelik. Mevsimsel yemeklere hep ayrı bir bölüm ayıracak olan Healin Foods, İstanbul yeme & içme dünyasında yeni deneyimler sunuyor.

Healin Foods, Hülya Gedik’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu 55 yıllık bir sanayi kuruluşu olan Gedik Holding’in bir girişimidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.